pijl

Programma 2019


Locatie
Tijdstip
Naam deelnemer/groep
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Popkoor Amuzement
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Saskia en Serge
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Comes a time
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Crazy Dwarf
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Granddad Daniel
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Vaart de band
Locatie: Windkracht 13 buitenpodium
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Split
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Zanddijk 66
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 18.00-18.30
Naam deelnemer/groep: Yellow cake
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 18.45-19.15
Naam deelnemer/groep: New Deep
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 19.30-20.00
Naam deelnemer/groep: The Journeymen
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 20.15-20.45
Naam deelnemer/groep: Straits 78
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 21.00-21.30
Naam deelnemer/groep: 80%
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 21.45-22.15
Naam deelnemer/groep: Cripple Joe
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 22.30-23.00
Naam deelnemer/groep: High Pressure
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 23.15-23.45
Naam deelnemer/groep: Stage 2
Locatie: Windkracht 13 binnenpodium
Tijdstip: 23.55-00.30
Naam deelnemer/groep: WK Surprise
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Crazy Dwarf
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Lars Groenink
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Blitzz
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Remind me
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: YouGoGirl
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Extra Ordinary
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Yellowcake
Locatie: Koningstraat
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Extra Ordinary
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: For Fun of Nana Bakker
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Jeremy van der Mee
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: The Rock-A-Billy Rebel Dancers
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: For Fun
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: De Havenzangers
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Melle
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Kinderkoor Juniorpops
Locatie: Schipperscafé
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: The Rock-A-Billy Rebel Dancers
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Popkoor 't Zand
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Amusementsorkest HFC
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Accordeonola
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Feestkapel Zo niet dan toch
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Vrouwenkoor No Name
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Mart Hoogkamer
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Big Band "Frankie goes to
Locatie: Breewaterplein
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Big Band "Frankie goes to
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Josh
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Sloppy Tom
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Kinderkoor Juniorpops
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Just Us (Ben de Jong)
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Huub en Daan
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Grijpstra en de Geer
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Hollandse Sjantions
Locatie: Keykeg (kampanje)
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: YouGoGirl
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Tm Laan
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Lesley Adriaansz
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Brenda Voorbrood
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Turnstile
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Patrick P & Friends
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Sandro Assorgia (VDH)
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Henk van Kuijk
Locatie: Mindsz gebouw 73
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Simplistisch Driekwartet
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 12.00
Naam deelnemer/groep: Triade Bigband
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 12.45
Naam deelnemer/groep: Jazz Combo
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 13.30
Naam deelnemer/groep: Popband
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 14.15
Naam deelnemer/groep: Crashband en TNMix+
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 15.00
Naam deelnemer/groep: Fonduynkoor
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 15.45
Naam deelnemer/groep: Vocal Kids, Junior Popkoor en Dichtbij C
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 16.30
Naam deelnemer/groep: Strijkers, Fluit en accordeongroep
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 17.00
Naam deelnemer/groep: Start Jubileumprogramma, Wethouder Heleen Keur, uitreiking AMP prijs, optreden Marit
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 17.30
Naam deelnemer/groep: Docentencollectief Triade met gasten
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 18.30
Naam deelnemer/groep: Jennie Lena
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 19.00
Naam deelnemer/groep: DJ Marcel Meijer en Helderse artiesten
Locatie: Triade Stadspark
Tijdstip: 20.00
Naam deelnemer/groep: Big, Black & Beautiful
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Stichting de Vrolijkheid - Den Helder
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 12.35-12.55
Naam deelnemer/groep: Rik
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 13.00-13.20
Naam deelnemer/groep: Twirlvereniging & Winterquard Focus
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 13.30-13.55
Naam deelnemer/groep: Divino Sports
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 14.00-14.20
Naam deelnemer/groep: Demodansgroep Djèstiek
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 14.30-14.55
Naam deelnemer/groep: Artiest geregeld door RIK
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Triade Dansschool
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 15.35-16.00
Naam deelnemer/groep: Dansschool Happy Salsa
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 16.10-16.30
Naam deelnemer/groep: House of Dance
Locatie: Dans podium Rik Niks
Tijdstip: 16.35-17.00
Naam deelnemer/groep: Rik
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Ecoute!
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Evelien van Leeuwen
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Diane Selie en Edwin Dekker
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Josh
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Joost Dobbe
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Mylou Mazali Opera Per Tutti Maria Callas
Locatie: School 7 Bibliotheek
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Rainbow zangkoor (misschien iets later starten)
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Separation Baby
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Simplistisch Driekwartet
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: JWDH Jeffrey Koorn
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Eigenwijs
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: The Blue Socks
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Lotte Schuiling + band
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: RAPPER GIO (artiest geregeld door JWDH
Locatie: Helders Talent Willemsoord podium
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Stage 2
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Dan Helder
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Vaart De Band
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: The Cheazheads
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Booze & Blues
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Roads to Roam
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: SAM ( Soul and More)
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Impact
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: 80%
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 18.00-18.30
Naam deelnemer/groep: Speechless
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 18.45-19.15
Naam deelnemer/groep: Remind Me
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 19.30-20.00
Naam deelnemer/groep: De Kruizenruikers
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 20.15-20.45
Naam deelnemer/groep: What's - in -a - name?
Locatie: Boerenverdriet
Tijdstip: 21.00-21.30
Naam deelnemer/groep: Los Bastardos
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Mercy James
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: koor Chantastic
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Zangtrio Wat Nu?!
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Michiel Tegelberg
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Nelleke Bais
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Adriaan Bais
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Bunga mas
Locatie: Cinema Zevenskoop
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Vester Weert
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Andy en Saskia
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Nelleke Bais
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: De Zwabbers
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Michael O
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Flageolettes
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: D#Cover
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Ecoute!
Locatie: De Oude Gast
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Marinus en Roel
Locatie: Flow
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Adriaan Bais
Locatie: Flow
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Marinus en Roel
Locatie: Flow
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Huub en Daan
Locatie: Flow
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Lars Groenink
Locatie: Flow
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Bl!tzz
Locatie: Flow
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Jan Nijsten
Locatie: Flow
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Patrick P & Friends
Locatie: Flow
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Four Kings
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Ineke Bruin
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Grijpstra en de Geer
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Jan Nijsten
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: The Voetens
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Andy en Saskia
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Lars Groenink
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Pieter Loch
Locatie: Barista Café NJOY
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Joost Dobbe
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Huisduinerkoor
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Vrouwenkoor No Name
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Koor A-Meezing
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Ordinaria
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Huisduinerkoor
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Blitzz
Locatie: Boon's Viswereld en Wienerhof
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Flageolettes
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: The Journeymen
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Just Us (Ben de Jong)
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Consented
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Separation Baby
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Vester Weert
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Tumult
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Swallowed Vision
Locatie: Pimpandoer nieuwe locatie
Tijdstip: 17.15-17.45
Naam deelnemer/groep: Tumult
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 11.15-11.45
Naam deelnemer/groep: HDK Vocaal
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: operettekoor Harmonie
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Vrouwen A capella Koor Eigenwijz
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Just 4 Fun
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Koninklijk Helders Mannenkoor
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Gaudium Vocale
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Gemengd zangkoor Mescalanza
Locatie: Lutherse kerk
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Zangensemble Barzeletta
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 11.15-11.45
Naam deelnemer/groep: Christelijk mannenkoor Den Helder
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Christelijk mannenkoor Den Helder
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Koor Elan Callantsoog
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Koor Elan Schagen
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Helders Kamerorkest
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Koor Elan Callantsoog
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Zangvereniging La Mer
Locatie: Bethelkerk
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Koor Elan Schagen
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 12.00-12.30
Naam deelnemer/groep: Zangkoor Barzeletta
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 12.45-13.15
Naam deelnemer/groep: Brenda Voorbrood
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 13.30-14.00
Naam deelnemer/groep: Yours
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 14.15-14.45
Naam deelnemer/groep: Sloppy Tom
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 15.00-15.30
Naam deelnemer/groep: Yours
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 15.45-16.15
Naam deelnemer/groep: Michael O
Locatie: Kerk De Ambassade
Tijdstip: 16.30-17.00
Naam deelnemer/groep: Jeremy van der Mee